Yeni web sitemiz yayına girmiştir.

Su izolasyonu Yapılarımıza zarar veren en önemli faktörlerden biri de sudur. Yapılarımız; yağmur, kar, toprağın nemi, yapının inşa edildiği zemindeki yeraltı suyu gibi dış kaynaklı su ile banyo ve tuvalette kullanılan iç kaynaklı suya maruz kalır. Yapımızı ve konforumuzu tehdit eden sudan korunmak için yapılan işlemlere su yalıtımı denir. .

ISI PROBLEMLERİNE ETKİN ÇÖZÜM : MANTOLAMA
 Binanıza Mantolama ile ısı yalıtımı sağlayın ve yakıt masraflarında Yüzde50'ye varan düşüşler sağlayın.  Binanın dıştan soğumasını önleyin ve daha etkin ısı yalıtımı sağlayın.Binanızın ömrünü uzatın. 

     
 Merkezi İzmit te bulunan firmamız, Durusoy Boya kurulduğu 1997 yılından günümüze her geçen gün sektördeki gücünü arttırarak ürün ve müşteri portföyünü geliştirmiştir.

     Otomobil, mobilya ve servis ekipmanlarında dünyanın önde gelen markalarının bölge bayiliğini yürüten Durusoy Boya , yenilikçi kaliteli ve disiplinli hizmet felsefesinden ödün vermeden zengin ürün çeşidi ile her ihtiyaca anında cevap veren bir firma olarak anılmanın gururunu yaşamaktadır.  

    DuPont Türkiye A.Ş.’nin KOCAELI Bolge Ana bayisidir. KOCAELI bölgesi genelinde dünyanın önde gelen otomotiv markalarının servislerine hizmet vermenin yanında alt bayii ağı ile de hizmetlerini sürdürmektedir.  
İzmit, Gölcük Sanayi ve Gölcük Donanma olmak üzere 3 farklı bölgede 3 ayrı şube ile hizmetimizi sürdürmekteyiz.

 
    
 

Copyright © 2009 Durusoy Yapı Malz. Ticaret Limited Şirketi Tel: 0 262 335 23 87 - 0262 335 17 65 Fax: 0262 335 35 24 E-Mail : info@durusoyboya.com   Designed by ALTUN